Skaitmeninės rinkodaros profesionalai YNOT Media pirmą kartą dalinasi savo žiniomis!

Dėl didelio susidomėjimo registraciją baigėme anksčiau. Kviečiame užpildyti anketą ir gauti informaciją apie būsimus mokymus.

Pildyti anketą

Kas yra YNOT Academy?

Tai unikalus YNOT Media įmonės kolektyve gimęs, puoselėtas ir brandintas projektas, kuris prasidės jau gegužės 10 dieną.
YNOT Academy turi visą kolektyvą vienijančius tikslus - perduoti sėkmingą patirtį, žinias ir suteikti fundamentalius pagrindus skaitmeninės rinkodaros srityje. Čia laukiami tie, kurie svajoja pakeisti karjeros kryptį, papildyti turimų žinių bagažą ar giliau susipažinti su skaitmeninės rinkodaros principais, tačiau užvis svarbiausia - savy laiko klodus motyvacijos. YNOT Academy lektorių komanda pasiruošusi perduoti tvirtus skaitmeninės rinkodaros pamatus, pasidalinti naujausiomis skaitmeninės rinkodaros srities tendencijomis, atsakyti į klausimus, apžvelgti daugybę praktinių pavyzdžių bei padėti išspręsti konkrečius uždavinius.

Ko išmoksiu?

Sužinosi svarbiausius dalykus apie skaitmeninę rinkodarą. YNOT Academy lektoriai - skaitmeninės rinkodaros ekspertai-praktikai, valdantys šešiaženkles skaitmeninės rinkodaros kampanijas, dalinsis žiniomis ir ilgamete patirtimi, apžvelgdami svarbiausius skaitmeninės rinkodaros principus, technikas ir metodus, skaitmeninės reklamos kanalus, turinį bei strategijas, kurie leidžia optimaliai išnaudoti skaitmeninę rinkodarą ne tik verslo, tačiau ir asmeniniams tikslams.

Įvadas į
skaitmeninę rinkodarą
Facebook
Ads
Google
Ads
Konversijų
optimizavimas
Content is
the king
Baigiamasis
projektas

Lektoriai

Andrius
Valatka
Asta
Pukaitė-Kajokė
Karolis
Lapačinskas
Sandra
Šniraitė
Ieva
Ridikaitė
Ignas
Jurkus
Karolina
Norkutė
Paulius
Galkus

Kada vyks mokymai?

Mokymai prasideda gegužės 10 dieną ir vyks pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. Mokymų pabaiga, baigiamasis projektas ir diplomų įteikimai vyks gegužės 20 dieną. Susitiksime K. Donelaičio g. 62, Kaunas.

Gegužės
10-20 d.
I II IV
17:30-19:30
K. Donelaičio g. 62,
Kaunas

Registracija baigta. Kviečiame registruotis būsimiems mokymams.